POLITYKA PRYWATNOŚCI
Informacje ogólne.

Operatorem Serwisu www.netstuff.manifo.com jest Sprzedający - prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NETSTUFF Grzegorz Czyżowski
Siercza 486
32-020 Wieliczka
Kontakt: E-mail: netstuff@interia.pl
wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 683-17-95-198 , REGON: Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE 121843130.

Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
  •  Poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje niezbędne do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki towaru, telefon kontaktowy).
Dane osobowe to wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
Dane osobowe są gromadzone, przechowywane i wykorzystywane przez P.W. Netstuff. za zgodą osób, których dotyczą, zgodnie z prawem i z zachowaniem należytych procedur oraz w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo.

Dokonując zakupów poprzez stronę http://netstuff.manifo.com/, możesz być pewien, iż wszystkie dane, które nam przekazujesz są bezpieczne i służą tylko i wyłącznie dla celów realizacji zamówienia i nie są absolutnie udostępniane osobom trzecim.

W czasie korzystania ze strony nie są zbierane w sposób automatyczny żadne dane, z wyjątkiem danych wprowadzonych w formularzu zakupu/zapytania wysyłanego do sprzedawcy w celu złożenia zamówienia. 
Kreator stron internetowych - przetestuj