PROJEKTY

Na życzenie klienta wykonujemy projekty indywidualne. Jesteśmy wstanie zrobić naklejki w różnych kształtach i wielkościach.
Projektujemy również loga firm, przygotowywujemy projekty wizytówek, ulotek...co tylko zechcesz :)
Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas . Opisz nam jak ma wyglądać projekt a wycenimy go dla Ciebie.
Każdy projekt i każdego klienta traktujemy indywidualnie.

PERSONALIZACJA NAKLEJEK I ZAWIESZEK

Standardowy koszt personalizacji naklejek to 30 zł (maksymalnie 5 wzorów)
Jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w większych ilościach wzorów zrobimy wycenę indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość wzorów oraz ilości zamawianych etykiet.

Projekt wysyłamy po zawarciu umowy kupna-sprzedaży.

                                                                                                                      UWAGA:
W przypadku tworzenia dla Kupującego projektu, bądź  wykonywania na jego życzenie personalizacji lub zmian w dostępnych wzorach wysyłany jest projekt do akceptacji. Akceptacja projektu przez Klienta odbywa się poprzez wysłanie przez niego e-maila  do Usługodawcy- z informacją o zaakceptowaniu projektu. Klient może  także wysłać e-maila z informacją o poprawkach w projekcie.
Akceptując  projekt produktu Klient potwierdza poprawność określonych przez niego  parametrów, a tym samym ponosi odpowiedzialność za te  parametry.

Zgodnie z Art. 38 ustawy o prawach konsumenta

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza  lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy:

"w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb"


Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowy projekt lub personalizację to poniżej w galerii przedstawiamy realizacje jakie wykonywaliśmy dla naszych Klientów.
GALERIA PRZYKŁADOWYCH REALIZACJI
Kreator stron internetowych - przetestuj