Tele zaproszenia
Niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Gwarantujemy, że takich zaproszeń nie wykonuje nikt inny, a ludzie nimi obdarowani będą totalnie zaskoczeni. Prezentujemy zaproszenia będące zabawną parodią tygodników TV. Program telewizyjny zawarty wewnatrz pokazuje z przymruzeniem oka plan samego dnia weselnego i ewentualnie poprawin, a artykuły przedstawiają Państwa Młodych jako mega gwiazdy. Mamy nadzieję że każdy z naszych klientów zyska sławę i popularność, natomiast dzięki nam możecie juz teraz zobaczyć jak wygladalibyście na okładce czasopisma.

Materiał: papier błyszczący A4 składany do A5.
Koszt przygotowania: 50 zł
Cena 1 sztuki: 5 zł
Do przygotowania zaproszeń potrzebne są nam Państwa zdjęcia - im dziwniejsze i śmieszniejsze tym lepiej, ale również ze zwykłych umiemy wyczarować coś zaskakującego. Mile widziane są zdjęcia na których znajdują się oboje narzeczeni jak i osobno oraz fotki z dzieciństwa. Prosimy również o podanie imion i nazwisk, daty, godziny i miejsca ślubu oraz wesela. W razie potrzeby zmodyfikujemy też treść pod Państwa wytyczne. Stworzenie tego rodzaju zaproszeń wymaga sporo pracy prosimy więc o branie pod uwagę, że przygotowanie projektu moze zajać nam około tygodnia, a w okresie szczytu sezonu weselnego nawet dłużej. 
Każdorazowo treść zaproszeń jest modyfikowana tak aby była dopasowana do podanych przez Państwa danych oraz tak aby w sposób zabawny nawiązywała do zdjęć. Zaproszenia mogą mieć pozostawione wolne miejsce na wpisywanie nazwisk zapraszanych gości, lub mogą mieć je od razu nadrukowane po przesłaniu nam listy gości. 
Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje naszych zaproszeń.
Kreator stron internetowych - przetestuj